• baner-strona.png

"Daj przykład innym w Biegu  Rodzinnym” – takie hasło już od kilku  miesięcy

towarzyszy przygotowaniom do pierwszej edycji tej wspaniale zapowiadającej się imprezy. Gdzie i kiedy się odbędzie ? Oczywiście w Swarzędzu w niedzielę 2 czerwca na dystansie około 1 200 metrów. Do kogo adresowane jest zaproszenie ? Absolutnie do wszystkich. Dzieci, rodziców , cioć, wujków, babć , dziadków. Nie obowiązują żadne limity wiekowe, a jedynie limit  startujących ustalony w tym roku przez Organizatora – firmę Szpot oraz współorganizatora - Miasto i Gminę Swarzędz na 1 000 uczestników.

Zapisy już trwają, a zapisać się można poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie. Start nastąpi z najszerszej arterii komunikacyjnej Swarzędza – ulicy Cieszkowskiego w niedzielę 2 czerwca 2019 roku o godzinie 10.00 . Meta znajdować się będzie na Stadionie Miejskim przy ulicy Święty Marcin, gdzie trzeba będzie dotrzeć przed upływem 60  minut od chwili startu pokonując dystans ok 1,2 km. Na mecie każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal, a także wodę mineralną i jabłuszko. Fotoreporterzy wykonają wszystkim pamiątkowe zdjęcia, które można będzie pobrać z naszej strony www.biegi.szpot.pl . Po biegu wszystkich zapraszamy na zielone tereny na tyłach pływalni „Wodny raj”, gdzie będą czekały liczne atrakcje, szczególnie dla najmłodszych m.in. duży plac zabaw z tzw. "dmuchańcami".  Można będzie także kibicować finiszującym na bieżni swarzędzkiego Stadionu Miejskiego uczestnikom 8.Biegu 10 km Szpot Swarzędz, który wystartuje z ulicy Cieszkowskiego godzinę po starcie Biegu Rodzinnego, czyli o 11.00.

O udziale w Biegu Rodzinnym decyduje kolejność zgłoszeń, a zatem nie warto zwlekać z podjęciem decyzji. Tym bardziej, że jest to historyczny, pierwszy bieg w tak doborowej, rodzinnej stawce . Kazdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal.

Do zobaczenia na starcie!

Organizatorzy Biegów Szpot Swarzędz 2020

Organizatorzy:

 

      Współorganizator: 

Szpot Stowarzyszenie Razem Ponad Granicami swarzedz

     Patronat honorowy biegu

Wojewoda Wielkopolski
Łukasz Mikołajczyk
Starosta Poznański
Jan Grabkowski 
 
Powiat Poznań
 


Marszałek Województwa Wielkopolskiego 
Marek Woźniak
Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz  
Marian Szkudlarek 
Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu
insp. Piotr Mąka
 

Partnerzy 

   

 

     Patronat medialny