• UWAGA-INFORMACJA-2021.JPG

Szanowne Biegaczki, Szanowni Biegacze,

Podejmowanie trudnych, ale odpowiedzialnych decyzji

oznacza dojrzałość i troskę o innych. Nie mając 100% pewności, że do września 2020 roku sytuacja epidemiologiczna  na terenie kraju będzie całkowicie opanowana nie możemy podejmować ryzyka. Stąd też trudna, ale konieczna decyzja o przeniesieniu 9.biegu 10 km Szpot Swarzędz, V Półmaratonu Szpot Swarzędz oraz II Biegu Rodzinnego na rok 2021. Mamy nadzieję, że do wiosny przyszłego roku zarówno wygramy walkę z koronawirusem, jak też zdobędziemy praktyczną wiedzę, jak w tej  nowej rzeczywistości przygotowywać i zabezpieczać tak duże wydarzenia.  Od zawsze bowiem zdrowie i bezpieczeństwo  uczestników naszych imprez było, jest i będzie dla nas priorytetem.

Zawodników już zapisanych informujemy, że Wasze pakiety zostały automatycznie przepisane na rok 2021.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zapraszamy do śledzenia naszych komunikatów zarówno na stronie www.biegi.szpot.pl  jak też na Facebook i Instagramie.

Zachęcamy także wszystkich chętnych do treningu i aktywności ruchowej w ramach Klubu Ludzi Aktywnych Sportowo Szpot Swarzędz. Treningi z profesjonalnym trenerem odbywają się co piątek od godz. 18:30 do 20:00 na stadionie miejskim w Swarzędzu.

Trenujcie i trzymajcie się zdrowo, a my postaramy się,  by jak zawsze w Swarzędzu czekała na Was bardzo dobra organizacja, ale też sporo nagród i imprez towarzyszących propagujących życie bez uzależnień.

Do zobaczenia na trasach biegowych w Swarzędzu w roku 2021.

Organizatorzy Festiwalu Biegowego Szpot Swarzędz