BUTY ASICS otrzymują:
- Miejsce 200 – nr startowy 492 – Michał Leśniak
- Miejsce 400 – nr startowy 705 – Stefan Dobak
- Miejsce 600 – nr startowy – 245 – Bartosz Pawlak
- Miejsce 800 – nr startowy – 2509 – Andrzej Kraszkiewicz
- Miejsce 1000 – nr startowy – 18 – Mateusz Matuszak
- Miejsce 1200 – nr startowy – 2985 – Filip Konieczny
- Miejsce 1400 – nr startowy – 2045 – Marcin Gronikowski
- Miejsce 1600 – nr startowy – 1917 – Przemysław Wittke
- Miejsce 1800 – nr startowy – 2439 – Monika Sterling
- Miejsce 2000 – nr startowy – 2260 – Tomasz Wierzbiński
- Miejsce 2200 – nr startowy – 662 – Paweł Burchacki
- Miejsce 2400 – nr startowy – 1695 – Sylwia Zawadzka
- Miejsce ostatnie – nr startowy 3003 – Maria Pańczak
VOUCHER OD ITAKA otrzymują:
- Miejsce 7 – nr startowy – 1853 – Łukasz Wróbel
- Miejsce 77 – nr startowy – 1993 – Maciej Haremza
- Miejsce 777 – nr startowy 1568 – Jakub Holak
- Miejsce 1777 – nr startowy – 2801 –Sławomir Durkiewicz
NAGRODĘ ZA 380-te MIEJSCE otrzymuje:
Miejsce 380 – nr startowy – 2049 – Paweł Jazikowski (nagroda specjalna od burmistrza miasta i Gminy Swarzędz Mariana Szkudlarka)
ROCZNY KARNET OD MYORGANIQ otrzymują:
- Kategoria M35 Najlepszy Swarzędzanin – nr startowy 473 – Krzysztof Popławski
- Kategoria K35 Najlepsza Swarzędzanka – nr startowy – 1323 – Sylwia Ratajszczak
KUPON O WARTOŚCI 200 ZŁ OD GABINETU KOSMETYCZNEGO ORCHIDEA otrzymują:
- Miejsce 299 – nr startowy – 1291 – Sebastian Skoczek
- Miejsce 599 – nr startowy – 1733 – Zuzanna Jeżak
ROWER OD FIRMY UTAL dla najlepszej Gruszczynianki otrzymuje
- Miejsce 26 - nr startowy 1003 - Ewelina Kasprzak
CZEKI OD CASTORAMY SWARZĘDZ otrzymują:
- Miejsce 26 - nr startowy 1003 - Ewelina Kasprzak
- Miejsce 12 - nr startowy 2023 - Radosław Pluciński
KALENDARZE BIEGACZA otrzymują:
- Miejsce 107 – nr startowy – 1904 – Urszula Kafarska
- Miejsce 207 – nr startowy – 2718 – Agata Oszmałek
- Miejsce 307 – nr startowy – 435 – Mirosław Kaczmarek
- Miejsce 407 – nr startowy – 2473 – Przemysław Karasiewicz
- Miejsce 507 – nr startowy – 1031 – Mariusz Wiliński
- Miejsce 607 – nr startowy – 1520 – Zbyniu Przybylski
- Miejsce 707 – nr startowy – 2766 – Arkadiusz Dominiak
- Miejsce 807 – nr startowy – 247 – Krzysztof Wojcieszak
- Miejsce 907 – nr startowy – 1305 – Tomasz Banaszak
- Miejsce 1007 – nr startowy – 969 – Błażej Wilczyński
- Miejsce 1107 – nr startowy – 1073 – Adam Stawiak
- Miejsce 1207 – nr startowy – 804 – Paweł Roszak
- Miejsce 1307 – nr startowy – 2807 – Marta Żurkowska
- Miejsce 1407 – nr startowy – 2719 – Romuald Wicher
- Miejsce 1507 – nr startowy – 1440 – Marek Praczyk
- Miejsce 1607 – nr startowy – 570 – Jacek Maj
- Miejsce 1707 – nr startowy – 2162 – Grzegorz Nowak
- Miejsce 1807 – nr startowy – 563 – Marta Pękalska
- Miejsce 1907 – nr startowy – 165 – Filip Michalak
- Miejsce 2007 – nr startowy – 1450 – Sylwia Tomporowska
- Miejsce 2107 – nr startowy – 234 – Wioleta Pawłowska
- Miejsce 2207 – nr startowy – 1176 – Alexia Urbańska
- Miejsce 2307 – nr startowy 669 – Iwona Rybczyńska-Misiaczyk
- Miejsce 2407 – nr startowy – 2050 – Szymon Zieliński
- Miejsce 2507 – nr startowy – 450 – Anna Jasiewicz-Garstka
Odbiór nagród do 11 maja 2018 włącznie w sekretariacie firmy
Szpot sp. z o.o.,
ul. Wrzesińska 191, 62-020 Swarzędz
po uprzednim umówieniu się telefonicznym pod nr telefonu 61 654 43 25