• FB_1200x628_Dziekujemy_v3.jpg

  

…podobno nie istnieje.

Zapisy ruszyły!

Każdy Organizator dużej imprezy biegowej musi brać pod uwagę wiele czynników. Tak też jest w naszym przypadku. Chodzi bowiem nie tylko o brak kolizji z innymi imprezami w Wielkopolsce, ale także porządne zabezpieczenie przez służby mundurowe.

Z tych powodów zdecydowaliśmy o organizacji 9.Biegu 10 km Szpot Swarzędz oraz 2.Biegu Rodzinnego w niedzielę 28 sierpnia 2022 roku. To ostatni weekend wakacji letnich, a zatem wielu z nas powróci już po wakacyjnych wyjazdach do domu. Kolejny atut tego terminu, to dwa tygodnie przed 45 Biegiem Lechitów, czyli z jednej strony znakomite przetarcie przed dystansem półmaratonu… a z drugiej strony drobny ukłon w stronę Organizatorów tej zaprzyjaźnionej z nami imprezy.
Przeprosiny należą się tym z Was, którzy otrzymali podczas 14. Poznań Półmaraton zaproszenia z datą wrześniową na nasze biegi. Raz jeszcze zatem przepraszamy i zapraszamy do Swarzędza w niedzielę 28 sierpnia 2022 roku. Pozostałe ustalenia regulaminowe pozostają bez zmian. Bardzo płaska, szybka trasa, jak zwykle dobra organizacja, sporo nagród, mocny akcent charytatywny – czyli jak zawsze w Swarzędzu.

Zapisy już ruszyły przez stronę www.biegi.szpot.pl. Zapraszamy!!!

P.S. Osoby które były zapisane na edycję 2020, która niestety nie doszła do skutku przez pandemię, w najbliższych dniach otrzymają na adres email, VOUCHER uprawniający do zapisów na aktualną edycję.