• BANER-UZALWZNIENIA-FRONT.png
 
Centrum Rozrywki Maxi Fun w Swarzędzu to jeden z największych obiektów rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży w Wielkopolsce. W Maxi Fun na powierzchni ponad 1.300 m2 znajdują się atrakcje takie jak: wielopoziomowy plac zabaw (labirynty, zjeżdżalnie, pochylnie, kolejka tyrolka i inne), tor samochodowy, trampoliny, strefa malucha, strefa armatek i różne gry zręcznościowe.
W Maxi Fun organizowane są niezapomniane imprezy okolicznościowe dla milusińskich, a także warsztaty taneczne, zabawy dla grup zorganizowanych (przedszkola i szkoły) oraz półkolonie.

W centrum znajduje się także kawiarnia Fun Cafe, gdzie podczas zabawy dzieciaków, dorośli mogą miło spędzić czas przy kawie i pysznych ciastach. W kawiarni znajduje się darmowa strefa Wifi do pracy oraz kącik czytelniczy.

W czasie imprez urodzinowych dzieciaki mogą pomalować sobie buźki, dorobić kolorowe warkoczyki, dziecięce tatuaże, wziąć udział w grach i zabawach, a maskotka Gepardyna może z nimi tańczyć i robić sobie zdjęcia.Strona: www.maxifun.pl