• BANER-UZALWZNIENIA-FRONT.png
 

„Z dumą ogłaszamy, że Partnerem naszego Biegu jest światowy lider w produkcji tablic rejestracyjnych oraz systemowych rozwiązań związanych z ich wytwarzaniem i dystrybucją - firma UTAL

Firma UTAL jest światowym liderem w produkcji tablic rejestracyjnych, jak również systemowych rozwiązań powiązanych z ich wytwarzaniem i dystrybucją. W swojej ofercie posiadają dodatkowo ramki do tablic, tablice energetyczne oraz systemy informacji miejskiej.

 

Filozofią firmy jest budowanie zaufania, nie tylko w relacjach z klientami, ale również na poziomie Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Aktywnie angażują się w działalność proekologiczną oraz w lokalne życie społeczne. Korzystając z energii odnawialnej Utal produkuje nowoczesne maszyny oraz urządzenia oszczędzające energię. Na terenie firmy zainstalowany został gruntowy wymiennik ciepła, który praktycznie bezkosztowo uzdatnia termicznie i wilgotnościowo powietrze wentylacyjne. Ciepło i chłód dla całej infrastruktury dostarcza 7 gruntowych pomp ciepła a instalacje fotowoltaiczne znacząco redukują ślad węglowy UTAL-u. Firma promuje świadomość ekologiczną zarówno wśród pracowników jak i partnerów biznesowych, inspirując ich do podejmowania podobnych działań na rzecz ochrony środowiska.
Współfinansują Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka w Swarzędzu oraz klub piłkarski „Piast Kobylnica”. Promują zdrowy tryb życia poprzez udział w zawodach sportowych, biegach czy triathlonach. Rokrocznie są zarówno sponsorem jak i uczestnikiem biegu Szpota na dystansie 10 km.”