• BANER-UZALWZNIENIA-FRONT.png
 

DIAGNOSIS Centrum Medyczne to: kompleksowe badania, lekarze specjaliści dla dorosłych i dzieci, fizjoterapia, pracownia USG i rentgen, laboratorium,  Chirurgia Jednego Dnia i medycyna estetyczna

Rzetelnie przeprowadzone badania, trafnie i szybko postawiona diagnoza oraz skuteczne leczenie zgodnie z najnowszymi standardami wiedzy medycznej, to dla nas podstawa. Zdrowie naszych Pacjentów jest dla nas najwyższą wartością. Dlatego nie tylko ich leczymy, ale także edukujemy i zapewniamy dostęp do szerokiego zakresu badań profilaktycznych. 


W zeszłym roku powstała druga nasza placówka - DIAGNOSIS Chirurgia Jednego Dnia, w której przeprowadzamy zabiegi chirurgiczne w trybie ambulatoryjnym, bez konieczności hospitalizacji. Specjalizujemy się w chirurgii ręki, drobnych zabiegach laryngologicznych i chirurgicznych oraz leczeniu przewlekłego bólu;  kriolezja nerwiaka Mortona, kriolezja stawu kolanowego, ostrzyknięcia diagnostyczne – blokady nerwów obwodowych i leczenie migrenowego bólu głowy. 


Nieustannie stawiamy na rozwój i dokładamy wszelkich starań, aby usługi świadczone w DIAGNOSIS Centrum Medyczne i Chirurgia Jednego Dnia były na najwyższym poziomie, zgodnie z naszym motto: „Twoje zdrowie, nasza Pasja”


Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę naszego Partnera ➡ https://cmdiagnosis.pl/